انتخاب مدل کمد دیواری مناسب اتاق های کوچک و بزرگ

امروزه کمد دیواری ها عضو جدایی ناپذیر خانه های ما به شمار می آیند اما همیشه اینگونه نبوده. ما در این مقاله عکس و مدل کمد دیواری مناسب اتاق های کوچک و بزرگ را به همراه کلی اطلاعات مفید درباره تاریخچه کمد دیواری در اختیار شما قرار می‌دهیم پس با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

هر چیزی که یک آشپزخانه مدرن احتیاج دارد

محیط آشپزخانه پر رفت و آمد ترین محیط هر خانه ای است و همه افراد خانواده مدت زمان زیادی را جهت پخت و پز و صرف وعده های غذایی در آشپزخانه سپری می کنند، از طرفی معمولا آشپزخانه های امروزی مشرف به سالن پذیرایی و در دید مهمانان قرار دارد از این رو اهمیت بسیاری دارد تا این محیط دارای طراحی کاربردی و شکل ظاهری زیبایی باشد. ما در این مطلب قصد داریم جدید ترین مدل های آشپزخانه مدرن را به شما معرفی کنیم.

ادامه مطلب

اصول انتخاب بهترین رنگ کابینت آشپزخانه

رنگ کابینت یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین فاکتورها در زیبایی آشپزخانه می باشد که به دلیل ویژگی های روانشناسی نهفته در هر یک، لازم است باید دقت زیادی انتخاب شوند. علاوه براین، رنگ کابینت آشپزخانه ارتباط مستقیم با بزرگ یا کوچک تر جلوه دادن فضای داخلی محیط داشته و توجه به این مسئله برای آشپزخانه هایی با فضای کم و کوچک کاملاً ضروری می‌باشد.

ادامه مطلب

چرا کابینت آماده یا پیش ساخته نخریم؟

کابینت آماده یا پیش ساخته از جمله راهکارهایی می باشد که بسیاری از افراد برای کاهش هزینه های ساختمان و انجام سریع پروژه های دکوراسیون داخلی انتخاب می کنند. شاید در نگاه اول خرید این گونه کابینت ها مشکلی به همراه نداشته باشد، اما…

ادامه مطلب

ترکیب رنگ کابینت ، کابینت تک رنگ بهتر است یا کابینت دو رنگ ؟

کابینت آشپزخانه امروزه یکی از تاثیر گذارترین قسمت های دکوراسیون داخلی منازل است. اگر شما قصد خرید کابینت آشپزخانه دارید اما در انتخاب رنگ مشکل دارید و نمی دانید کابینت تک رنگ بهتر است یا کابینت دو رنگ در ادامه با ما همراه باشید

ادامه مطلب